GEALAN S9000

Mnohostranný a vysoce moderní systém S9000 pro okna, dveře a zdvižně posuvné dveře – volitelně s dvěmi nebo třemi těsnícími rovinami. S9000 je nová ještě optimalizovanější verze profilu s pevným středovým těsněním ve falcu. Středové těsnění účinně chrání mechanické části okna před vnějšími vlivy. Jedná se o nejpokročilejší systém společnosti Gealan se kterým pracujeme.

GEALAN S8000

Každé okno je hezké jen do té míry co umožní profilový systém, z něhož vzniklo. Proto naše okna vyrábíme právě ze systému S8000 a to tak, aby odpovídala veškerému optickému očekávání: velké radiusy, rozdílné zasklívací lišty a hladké lesklé povrchy. Tento profil přináší estetiku, trvalou hodnotu a zkrátka okna se stylem a nadčasovou elegancí.

GEALAN SMOOVIO®

Obytný prostor je drahý a proto by ho mělo být optimálně využito. GEALAN-SMOOVIO® poprvé spojuje prostorově nenáročné řešení s výjimečnou těsností. Interakce nově vyvinutého kování, inovativní geometrie profilů a optimalizovaného těsnění to vše umožňuje. Náš proškolený a kvalifikovaný tým vám s výběrem rád poradí. Zažijte budoucnost na vlastní kůži.