STÍNÍCÍ TECHNIKA PRO NÁS NENÍ ŽÁDNÁ VĚDA.

OTRAVUJE VÁS ODRAZ OKNA NA VAŠÍ OBRAZOVCE A NEBO CHETE MÍT PROSTĚ JEN POCIT SOUKROMÍ A BEZPEČÍ? MY TO ZA VÁS RÁDI VYŘEŠÍME!

V případě zájmu jsme Vám k dispozici na e-mailové adrese "info@rihaokna.cz" nebo na telefonním čísle +420 723 776 574. Rádi s Vámi vše projdeme a připravíme vám cenovou nabídku na míru.

CO VŠECHNO DOKÁŽEME?

SÍTĚ PROTI HMYZU – HORIZONTÁLNÍ A VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE – ROLETY PRO DEN A NOC – VENKOVNÍ ŽALUZIE A ROLETY

PROČ ZROVNA MY?

Když vybíráte stínící techniku pro váš domov, nejde jen o estetiku, ale i o praktičnost a komfort. Naše produkty spojují všechny tyto aspekty do jednoho balíčku. S našimi sítěmi proti hmyzu můžete konečně otevřít okna a dveře a užívat si svěžího vzduchu bez obav z nepříjemného hmyzu. Horizontální a vertikální žaluzie vám umožní perfektní kontrolu nad světlem a soukromím, zatímco naše revoluční rolety pro den i noc umožní regulovat osvětlení v místnosti a nastavit atmosféru podle vašeho vkusu. Venkovní žaluzie a rolety pak zlepší energetickou efektivitu vašeho domu a poskytnou další vrstvu izolace. Dejte nám šanci vám pomoci vytvořit ideální prostředí ve vašem domově. 

Plánujete okna i stínící techniku od naší firmy a chcete si nechat zaslat jejich bezplatnou kalkulaci? v sekci kalkulace stačí zakliknout možnost „stínící technika“ a my vám do kalkulace zahrneme naší veškerou stínící techniku. VY UŽ SI JEN VYBERETE JAKOU MOŽNOST BUDETE CHTÍT.