ULTIMA ENERGY

Ultima Energy je nejvyšší třída střeních oken. Okno je doporučeno do místností, které jsou vystaveny prostředí rušných ulic a tam, kde je požadavek na lepší tepelně – izolační vlastnosti výrobku.

ULTIMA ENERGY PVC

Ultima Energy PVC je nejvyšší třída střeních oken. Okno je doporučeno do místností, které jsou vystaveny prostředí rušných ulic a tam, kde je požadavek na lepší tepelně – izolační vlastnosti výrobku.

BETTER ENERGY

Okno Better Energy je nové, energeticky úsporné, otočné střešní okno s trojsklem. Hodí se do místností, kde je vyžadován vyšší tepelný komfort, např. obývací pokoje, ložnice atd.

BETTER ENERGY PVC

Better Energy PVC je díky zvýšené odolnosti proti vlhkosti a nečistotám ideálním řešením pro místnosti s vysokou vlhkostí. Okno je vhodné např. do kuchyně a nebo koupelny. 

BETTER VIEW

Okno Better View poskytuje maximální okenní plochu, ať už kvůli lepšímu výhledu, větší flexibilitě montážní výšky nebo pohodlnější manipulaci s okenním křídlem.

BETTER SAFE

Better Safe jsou klasická střešní okna se středovým otočným závěsem. Okno je vybaveno klapkou a rukojetí se dvěma přídavnými polohami, která umožňuje flexibilní a pohodlné větrání.

BETTER SAFE PVC

Okna Better Safe PVC jsou odolná vůči vlhkosti, nečistotám a velmi snadno se udržují. Navíc jsou tato okna energeticky úsporná a bezpečná takže se o Váš domov skvěle postarají.

GOOD ENERGY

Good Energy je okno se středovým otočným závěsem vhodné pro všechny střešní krytiny se sklonem 15°-90°. Na tyto okna je desetiletá záruka s možností prodloužení na 20 let.

GOOD ENERGY PVC

Good Energy PVC je okno se středovým otočným závěsem vhodné pro všechny střešní krytiny se sklonem 15°-90° stupňů. Na tyto okna je desetiletá záruka s možností prodloužení na 20 let.

GOOD

Okno Good v dřevěném provedení s odolnou zárubní a středovým závěsem je spolehlivé řešení zajišťující trvanlivost a komfort na dlouhá léta. Na toto okno je poskytovaná záruka na 20 let.

GOOD PVC

Okno Good v plastovém provedení je spolehlivé řešení zajišťující trvanlivost a komfort na dlouhá léta. Okno se jednoduše udržuje. Na toto okno je poskytovaná záruka na 20 let.

VISION ENERGY

Vision Energy je neotvíravé doplňkové střešní okno, určené pro montáž do střešní roviny. Dřevěné okno s trojsklem je tu pro Váš lepší výhled a větší přísun denního světla.

VERTICA ENERGY

Vertica Energy je neotvíravé doplňkové fasádní okno. Dřevěné okno s trojsklem zajišťuje skvělé izolační vlastnosti. S tímto oknem budete mít v místnosti vždy dostatek denního světla.

AZURE FIXED

Okno Azure Fixed je neotvíravé okno pro ploché střechy, které se rozšiřuje směrem k interiéru, čímž přivádí více denního světla do místnosti. Určeno pro střechy se sklonem v rozpětí 5°-15°

AZURE ELECTRIC

Okno Azure Electric je elektricky ovládané otvíravé okno pro ploché střechy, které přináší více denního světla do místnosti a vyšší uživatelský komfort. Určeno pro střechy se sklonem v rozpětí 5°-15°

Vdechněte své domácnosti nový život.